Žáci U14 na Velikonočním turnaji

Naši Mladší žáci U14 se již podruhé zúčastnili Velikonočního turnaje v Nymburce.

BA Nymburk - BA Sparta    64:47

Výborná první čtvrtina 27:12 pro nás. Druhou čtvrtinu odehrála pětka U13 a bohužel vedení neudržela (5:27). V druhém poločase jsme opět nechali zodpovědnost na U14, ale zápas jsme již bohužel neotočili.

BA Sparta - BŠ Praha    74:26

Soupeř přijel na turnaj s týmem mladší kategorie U13. Povinné vítězství se nerodilo snadno, přesto jsme utkání zvládli jasným rozdílem.

BA Sparta - BK Jindřichův Hradec    34:56

Slušná obrana, ale velmi špatný útok. Bojovali jsme, ale bez jistoty přesného zakončení z dobrých pozic nelze vyhrát.

BA Sparta - BK Synthesia Pardubice    61:74

Prohraná první čtvrtina 11:31 rozhodla utkání. Přes zlepšenou hru v dalších častech utkání jsme bohužel ztrátu nedokázali smazat a na turnaji tak obsazujeme celkové 4. místo.