U14 chlapci zakončili extraligu

Poslední kolo bylo vítězné

Tygři Praha : BA Sparta    68:83

Jako outsideři zápasu jsme soupeři vytřeli zrak. Hned v první čtvrtině jsme si vytvořili náskok 15 bodů, který jsme úspěšně drželi po celou dobu zápasu. Můžeme to brát jako velký osobní úspěch. První zápas jsme totiž se soupřem prohráli o deset bodů a to jsme byli v plné síle.

USK : BA Sparta    62:79

Opět jsme velmi dobře otevřeli utkání a náskok z první čvtiny jsme si drželi po celou dobu zápasu, tak aby si i lavička zahrála trochu více, během posledního zápasu souteže. Oproti zápasu s Tygry jsme hráli mnohem lépe v obraně a měli jsme spoustu zisků, ze kterých jsme trestali soupeře rychlými protiútoky a které jsme nám vynesli třetinu bodů. 

Během těchto posledních zápasů jsme předvedli hezký basketbal. Proti Tygrům jsme hráli trpělivě a vytvářeli jsme si správné pozice proti vysokému a silnému soupeři. Proti USK jsme zase hráli velmi agresivně na balón a velmi rychle do koše. Chtěl bych všechny pochválit za dobrý výkon a poděkovat za tuto sezónu, která ale ještě nekončí. Brzo si zahrajeme na EEB a ještě nás čeká pár přátelských utkání.