Sezóna 2023/24 začala

Bilance 1:1

BA Sparta - BK Brandýs nad Labem    61:78

První zápas nové sezóny pro nás začal až ke konci třetí čtvrtiny a zkončil v půlce poslední čvrtiny, kdy už byl výsledek jasný. I když jsme si dokázali poradit se zdvojováním soupeře, které mu přineslo pouze pár šancí, to bylo tak všechno pozitivní na první půli zápasu. Ta byla plná chyb v obraně a v útoku jsme nemohli najít společnou řeč. Obrana se postupně zlepšila druhou půli zápasu a měli jsme pár zisků, ale to bylo už pozdě. Ve zmíněnou dobu jsme využili zmenšeného soustředění soupeře a stáhli jsme rozdíl z 28 bodů na 17, díky rychlé a jednoduché hře, kterou jsme měli začít zápas.

BA Sparta - BK Slavoj Litoměřice    84:54

Po katastrofálním začátku 0:8 jsme se trochu zmátořili, dostali jsme se do vedení, které jsme pomalu navyšovali. Oproti slabšimu soupeři, složenému hlavně z U13 se nám podařilo vymazat několik chyb z minulého zápasu. V útoku jsme nedělali tolik zbytečných chyb a v obraně jsme bojovali, abychom ubránili hlavní tahouny soupeře, kteří se jen velmi težko prosazovali. Celkově se jednalo o mnohem lepší herní projev.

Můžeme si oddechnout, že jsme druhý zápas obrátili v náš prospěch a oslavit malé vítězství. Čeká nás spousta práce, abychom v odvětě porazili i Brandýs.