Rekapitulace podzimu: BA v republikových soutěžích

Jak si stojíme?

Juniorky do sezóny vlétly na výbornou. Doma na podzim nepoznaly porážku, body ztratily pouze na USK a v Ostravě. Velkou měrou se také podílely na zatím suverénní jízdě Žen, které jsou ve 2. Lize doposud jediným neporaženým týmem. Nezapomínejme ani na naše Juniorky B, které se v Dorostenecké lize drží na předních místech své základní skupiny.

Tabulka Extraligy Juniorek U19

Tabulka 2. Ligy Žen (Skupina B)

Tabulka Dorostenecké ligy Juniorek U19 (Skupina B)

Naopak Kadetky zatím zaostávají za očekáváním. Tým, který prošel před sezónou velkou obměnou a na podzim se tedy zatím spíše sehrával, utržil několik nepříjemných porážek, které mu zatím přisuzují ne příliš vysoké umístění. Potenciál i ambice týmu jsou rozhodně výše, věřme tedy, že je tým v druhé polovině soutěže naplní.

Tabulka Extraligy Kadetek U17

Naši Kadeti si na podzim v Dorostenecké lize U17 prošli výsledkovou krizí. Nicméně tým, jehož ambice i potenciál jsou rozhodně výše než jeho aktuální umístění, se z nepřízně oklepal a v posledních třech zápasech slavil tři vítězství v řadě. Věřme, že se kluci na vítězné vlně udrží a zamíří v tabulce výše.

Tabulka Dorostenecké ligy Kadetů U17 (Skupina A)

Úvod sezóny byl rozpačitý pro Starší žákyně, nicméně klíčové zápasy zvládly holky na jedničku, a tak už před posledním dvojkolem základní skupiny Žákovské ligy U15, mají jistou účast v Extralize U15, kde rozhodně nebudou chtít hrát vedlejší roli.

Tabulka Žákovské ligy Starších žákyň U15 (Skupina A)

Starší žáci si již před posledním dvojkolem Žákovské ligy U15 zajistili postup do Extraligy U15. Tým, kterému se příliš nevyvedla loňská sezóna, letos ukazuje svůj skutečný potenciál, když dvakrát těsně prohrál s loňským mistrem republiky z Pelhřimova. Snad bude forma týmu stoupat i nadále a v Extralize kluci potvrdí své nejvyšší ambice.

Tabulka Žákovské ligy Starších žáků U15 (Skupina A)

Výsledkově nejúspěšnější podzim prožily Mladší žákyně, které v základní skupině Žákovské ligy U14 nepoznaly porážku a s přehledem postoupily do Extraligy U14. Držíme holkám palce, aby pokračovaly ve skvělých výkonech i na dále a zopakovaly tak svou loňskou účast na MČR.

Tabulka Žákovské ligy Mladších žákyň U14 (Skupina B)

Nervóznější podzim zažili Mladší žáci, když o jejich postupu do Extraligy U14 rozhodla až výhra v posledním dvojkole s Jindřichovým Hradcem. Postup, který se nerodil vůbec snadno je tak opravdovým úspěchem, nicméně kluky teď čeká těžká práce v Extralize U14, tak věřme, že své kvality potvrdí.

Tabulka Žákovské ligy Mladších žáků U14 (Skupina A)