První turnaj finálové skupiny

Bilance 3:1

Sokol Kbely - BA Sparta    34:94

Po studeném startu zápasu jsme se rozehráli a od první čtvrtiny jsme nabrali vedení, které jsme postupněnavyšovali. Druhá půlka zápasu byla zcela pod naší kontrolou.

BA Sparta - BA Radotín    55:49

Po zcela katastrofální první čtvrtině, kdy první pětka opět vyhořela, se druhé pětce podařilo obrátit zápas a v polovině zápasu jsme vedli o pět bodů. První pětka dokázala, že chyba byla opět pouze v hlavě a svůj druhý úsek udržela na vyrovnaném skóre. Koncovku jsme nakonec udrželi. Soupeře jsme v poslední čtvrtině obránili na pohých 7 bodech a to nám stačilo.

BA Sparta - BA Radotín 64:38

Druhý zápas s velmi silným soupeřem se odehrál v jiném duchu. Radotín přijel bez dvou opor a to rozhodlo o výsledku. Bylo vidět, že obě lavičky věděli od začátku, jak zápas dopadne. První pětka narozdíl od minulého zápasu začala skvěle a druhá pětka děalala co mohla, aby ubránila jediného lídra ve svých čtvrtinách, což se jim s několika chybama podařilo.

Tygři Praha - BA Sparta    66:33

V takřka komorní atmosféře jsme úspěšně odehráli i utkání s Tygry. Sice nikdo snad ani nedoufal, že bychom favorita porazili, ale povedl se nám doposud nejlepší výsledek proti tomuto celku. Proto byl tento zápas úspěšný.