Dva dny, 4 zápasy našich kluků, výhry a prohry. hodnocení trenéra U19..

HODNOCENÍ KVALIFIKAČNÍHO TURNAJE O EXTRALIGU U19

Zápas č.1:

BA SPARTA-PELHŘIMOV,

od začátku do 32 minuty jsme byli lepším týmem na všech stranách hřiště, výkon stál i padnul se zraněním Ondry Vyhnánka, vycházeli nám všechny nacvičené kombinace v útoku a oponent měl obrovské problémy s vysunutou obranou po celém hřišti.

Kombinovali jsme tradičně MTM obranu s 1-1-2-1 zónovou obranou s návratem do 2-3, problém nám dělalo hlavně fyzično soupeře a s tím spojené ztráty míče, celkem 21 což je vysoké číslo na to abychom mohli pomýšlet na vítězství.

Bohužel po zranění OV a vyfaulování VP+JS+MH a JS už jsme nemohli konkurovat kvalitou i když rozdíl na konci byl 8 bodů.

Všichni hráči za předvedený výkon zaslouží kredit, zejména když víme, že jsme absolvovali pouze 9 týmových tréninků!!!!!!

Zápas č.2:

BA SPARTA-PODĚBRADY,

po fyzicky náročném zápase s Pelhřimovem a pošetření OV jsme byli zvědavý jak naši hráči zvládnout hlavně mentálně tento zápas, úvod zápasu byl velice vlažný bez síly na tlak na míč a zejména bez snahy o rychlý protiútok.

Museli jsme se uchýlit k osvědčené obraně 1-1-2-1 a soupeř nedokázal reagovat na naše zdvojování za půlící čarou z čehož rezultovali přesilové situace 2-1 nebo 3-2.

Snaha o rozložení minut na více hráčů pomohla FZ odehrát asi jeho nejlepší zápas v této kvalifikaci, bohužel si zranil patu a přišel o další cenné minuty ve vyšší kategorii.

MH bral střely, které nám pomohli odskočit do výrazného vedení a poslední minuty se dohrávali v režii hráčů ,,U17,,

Zápas č.3:

BA SPARTA-BRNO,

zápas o všechno tzn. O postup do extraligy se nám nepovedl, co bylo příčinou? Dovolím si říct, že kvalita soupeře, který věděl koho má zastavit do střel, špatná organizace hry v útoku a asi nejpodstatnější věc fyzická dominance pod košem.

My jsme potřebovali nadstandartní výkon od minimálně 3 hráčů což se nám bohužel nepovedlo.

Využívali slabší články v naši obraně na hru 1-1 v izolované podobě a tuto jejich taktiku jsme nemohli zastavit, 18 ztrát proti 8 ziskům soupeře to jasně demonstruje.

Dalším faktorem je mizivých 4 asistencí za celý zápas, přísnější kritérium snesou pouze výkony MH a JS.

Zápas č.4:

BA SPARTA-DĚČÍN,

potvrzení pozice na turnaji jsme chtěli zakončit vítězstvím nad Děčínem a od začátku jsme jasně dominovali, jak v rychlosti provedení všech herních činností tak zapojením všech 12 hráčů a rozdíl ve skóre tomu odpovídá. Celkově 54 doskoků a 21 asistencí vypovídá o konzistentním týmovém výkonu a minutáž všech hráčů,,U17,,čítala více než 15 minut. OV potvrdil roli střelce a MH chyběl 1 doskok k double-double.

Závěrem chci poděkovat všem hráčům za vzornou reprezentaci našeho klubu a končím myšlenkou, že pouze tvrdým tréninkem můžete posouvat svoje dovednosti, a v osobním hodnocení jste dostali návod jak na to, takže je to pouze na Vás jak k tomu přistoupíte v období prázdnin!!!!!