Juniorky v pražských derby 1:1

Juniorky v rámci Extraligy U19 zavítaly v sobotu na palubovku Nuslí a v neděli pak na USK.

Nusle - BA Sparta    39:105

Utkání s tvrdě hrajícím soupeřem se od začátku vyvíjelo jednoznačně a na velké zitřejší derby nás Sokolice moc neprověřily. Nikdo se nezranil a to je důležité...

USK - BA Sparta    68:50

Poprvé v sezoně za domácí nastoupila Euroligová Vory, která pod dohledem svých šéfů přinesla do hry jistotu a kvalitu pro USK. Zejména, ale ulevila tradiční řešičce domácích juniorek Julii P., která tak nemusela tolik brát vše na sebe a Vory ji připravila pozice, které JP trestala v náš neprospěch. Zklamáním pro nás byla pak Brably, která ztratila loňskou brněnskou šťávu. Stejně nás tato osa tří 99, přehrála. Kromě první 1/4, jsme tahali za kratší provaz. Obrana, ačkoli secvičená nefungovala, některé měly s Vory takový respekt, že přes ní nechtěly hrát 1/1 i proto ji tam domací nechali skoro celé utkání. 

Prohráli jsme na doskoku a nechali si dát laciné koše z protiutoků. 
Praze tedy zatím vládne USK, a mohou letos ve svém ročníku vládnout i ČR, (zraněná je Šípa ml), nicméně ikdyž je naše osa o rok mladší tak neházíme flintu víte kam.

#budembojovat

#matosmysl

PS: Aspoň v sázce jsme vyhráli a za to,že proti Spartě nastoupí Vory jsme od Newim koho obrželi 100Kč.... bude příště ležet.