Juniorky porazily doma obě Brna!

Na úvod Extraligy U19 k nám do Stodůlek zavítaly obhájkyně titulu Žabiny a také druhý brňeský celek KP Brno.

BA Sparta - Žabiny    74:67

Rosa 18(1x3), Terina 17(3x3), Méďa 13, Síma 11(2x3), Píďa 8, Elza 3(1x3), BJ a Julča 2

Nádherné utkání této kategorie, a že jich moc letos nebude, odehrály naše juniorky proti sice nekompletnímu, ale úřadujícímu Mistrovi ČR - Žabinám.
Chyby jsme dělali, některým se ne příliš dařilo, některým co se nedařilo v tréninku, zase dnes překvapily. Julča odehrála první minuty za U19 a dobře si to bude pamatovat... :-) Vyslali jsme vzkaz všem, že s námi se musí počítat...

BA Sparta - KP Brno    70:46

Rosa 16(2x3), BJ 14(1x3), Síma 11(2x3), Terina 8(1x3), BB 6(1x3), Píďa, Sekačka, Julča 4, Sůva, Medvěd 2....
Elza sice nebodovala, ale rozbrečela soupeřku

Další výběr Moravy a Čech vedený repre asistentem Zdeňkem chtěl vyloupit Stodůlky. V prvním poločase moravanky a jejich trenér hru kouskovali a víc se mluvilo než hrálo. Poločas jsme při nízkém procentu střelby a špatném odstavování prohráli o bod. Ve druhém poločase se objevila již naše hra a kvalita, zatímco zmizel trenér hostí(2TCH)