Jaký byl podzim pro Mini BA v Praze?

Podívejte se jak zvládla podzim naše Minižákovská družstva v Pražských soutěžích...

Výsledkově nejvydařenější podzim mají za sebou naši Starší minižáci, kteří bez problémů prošli základní částí Pražského přeboru U13 s bilancí 9 výher a 1 porážky, a od ledna budou bojovat ve Finálové skupině PP U13. Na domácím závěrečném turnaji Základní části bohužel nezvládli zápas s prozatimním leaderem soutěže Sokolem Kbely, nicméně druhý den ve Stodůleckém derby porazili předloňského mistra republiky BŠ Praha rozdílem třídy.

Tabulka Základní části Pražského přeboru U13 Starších minižáků

Starší minižákyně měly dobrý start do sezóny, který se ale trochu zkomplikoval na posledním prosincovém turnaji, kde náš oslabený tým dvakrát zaváhal a přišel tak o svou vedoucí pozici v průběžném pořadí. Přesto jsou holky stále na čele tabulky Pražského přeboru U13 s bilancí 7 vítězství a 3 porážky, kde je momentální situace značně vyrovnaná a rozhodne se tedy v druhé půlce soutěže, ve které budeme holkám všichni držet palce, aby potvrdily své výsledky z úvodu sezóny!

Tabulka Pražského přeboru U13 Starší minižákyně

Do Finálové skupiny Pražského přeboru U12 postoupili s přehledem Mladší minižáci, kteří v Základní části dosáhli bilance 8 výher a 2 porážky a drží průběžné 2. místo, kdy podlehli pouze zatím bezchybnému Sokolu Pražskému a nešťastně v těsné koncovce o pouhý bod USK Praha. Naopak na závěr Základní části přehráli velkým rozdílem Stodůleckého rivala a loňského mistra Prahy BŠ Praha, čímž kluci jasně ukázali své ambice pro druhou polovinu sezóny!

Tabulka Základní části Pražského přeboru U12 Mladší minižáci

Tabulka Finálové skupiny Pražského přeboru U12 Mladší minižáci

Náročný byl podzim pro Mladší minižákyně, které s bilancí 5 vítězství a 5 proher, těsně hájí bronzovou pozici v Pražském přeboru U12. Hned ve dvou zápasech holky dokázaly vybojovat vítězství o pouhý bod a sice proti Nuslím a USK. Nepřízeň osudu, kdy los soutěže určil hned dvě utkání s BŠ Praha na jeden hrací víkend, ve kterém na náš tým zrovna padla marodka, nás určitě musí mrzet, ale holky jsou odhodlané bojovat a v druhé polovině soutěže rozhodně nic nevzdávají!

Tabulka Pražského přeboru U12 Mladší minižákyně

Hodnocení podzimu našich Nejmladších minižáků bude ještě aktualizováno, jelikož poslední turnaj Pražského přeboru U11 před Vánoci je teprve ještě čeká a v podání našich kluků se vzhledem k rozlosování zápasů čeká výrazný vzestup tabulkou, kdy svou současnou bilanci 4 vítězství a 3 porážky, určitě vylepší.

Tabulka Pražského přeboru U11 Nejmladší minižácí

Obdobná situace ohledně hodnocení podzimu je i u Nejmladších minižákyň, které zatím na podzim v Pražském přeboru U11 prohrály pouze jednou a drží si tak bilanci 5 vítězství a 1 porážka. Držme holkám palce, aby v nadcházejícím prosincovém turnaji svou formu potvrdily!

Tabulka Pražského přeboru U11 Nejmladší minižákyně