4. místo zajištěno

Vybojovali jsme 3 nutné výhry

Proti Kbelům jsme zahráli dva zcela rozdílné zápasy. První na jejich domácí palubovce byl z naší strany opět s pomalým startem. Nicméně jsme se ujali vedení, které jsme navyšovali. Chyběla nám přesnot zakončení, kterou jsme si snižovali sami. Nedokázali jsme si vytvořit dobré pozice pro zakončení.

Druhý zápas byl opoznání težší. Zřejmě si kluci mysleli, že se vyhraje o třicet samo, ale soupeř nás vyvedl z omylu. Rozdíl 4 bodů v poločase byl studenou sprchou pro naše dětičky. Kdybychom, ale dali aspoň půlku ze 40 bodů, které jsme zahodili, mohlo se hrát jinak. Až konec zápasu se nám podařilo utrhnout větší vedení.

V utkání s USK rozhodla hned druhá čtvrtina. Ztráta 3 bodů se vynásobila deseti během čtvrtiny. Nedokázali jsme zastavit lídra soupeře, kterému stačilo hrát jen jednu čtvrtinu. Druhou půli jsme přecejen dokázali ještě zabrat a nakonec jsme vylepšili skóre na trochu líbivější rozdíl.

Nakonec utkání proti Radotínu proběhlo hladčeji, než se čekalo. Výhra nebyla zadarmo a konec třetí čtvrtiny ukázal, že pokud polevíme na tři minuty, hned je náskok o 15 bodů menší. Nakonec jsme soupeře ubránili na nízkém skóre a to bylo hlavním faktorem utkání.