100důlky jsme si vzali zpět

Minižáci U13 odehráli první turnaj Finálové skupiny Pražského přeboru Starších minižáků.

BA Sparta - BŠ Praha    59:60
Sokol Kbely - BA Sparta    49:45pp

V souboji třech nejlepších týmů v Praze v kategorii chlapců U13 jsme po dnešku nejsmutnější. V obou zápasech jsme vedli a vedení ztratili až v poslední čtvrtině těsně před koncem. V klíčových momentech nám chyběla koncentrace, našimi chybami jsme přišli o vybojovaná vedení a v koncovkách jsme bohužel neproměnili rozhodující střely.

BŠ Praha - BA Sparta    64:91
BA Sparta - Jižní Supi
    56:21

Po černé sobotě přišla bílá neděle. Venku sníh a v hale v Petrovicích Stodůlecké derby, které jsme po druhé v této sezóně jasně ovládli. Kromě posledních 4 minut jsme v utkání jasně dominovali a po včerejší těsné prohře jsme stav vzájemných zápasů opět strhli na svou stranu (2-1). Následný zápas se Supi byl vzhledem k absenci stežejního hráče domácích pouze formalitou.