Žákyně U14 stále v čele

Mladší žákyně prodloužily svou sérii bez porážky na 21 výher a jsou včele skupiny A v rámci Extraligy U14.

BSK Jičín - BA Sparta     52:74 (14:13 16:37 35:56)

Na zápas jsme odjížděly po zápasové pauze. Bylo to znát, ale po pravdě musím říct, že jsem se obávala daleko víc. Do zápasu jsme vstoupily velmi vlažně v obraně, kde jsme bohužel nebyly schopné dostupovat ze slabé strany a pokrýt nájezdy domácích hráček. Druhá pětka nastoupila na hřiště už trochu lépe koncentrovaná a bylo to vidět i na výsledku.  To byl 1. poločas, kde jsme si vybudovaly náskok a nejspíše nás to uspokojilo a do 3. periody jsme vstoupily se "zkušenou" pětkou, která předvedla šňůru 8:0, ale bohužel ne pro nás nýbrž pro soupeřky. Naštěstí se holky daly dohromady a od této populární šňůry, jsme skóre už jen navyšovaly.

ŠBK Sadská - BA Sparta    38:79 (7:17 20:41 33:65)

Rozhodně lepší vstup do zápasu než v Jičíně. Hrály jsme aktivně do koše a i slušně bránily, jen bych chtěla do příštích zápasu zlepšit větší agresivitu pod naším košem i pod košem soupeře, kde bychom měly využívat naší výškové převahy.

HB Basket - BA Sparta    43:82 (7:27 14:52 28:70)

Skvěle rozehraný zápas od všech hráček, které se v 1. polovině zapojily do hry. Za 1. poločas musím hráčky jen a jen pochválit, kde jsme hrály agresivní obranu s výborným přechodem do rychlého protiútoku, kde jsme dávaly jednoduché koše. Vstup do druhé poloviny nám taky vyšel až na některé zbytečné ztráty, ale to k tomu patří. Jediné co mě zaráží je naše polevení v poslední desetiminutovce, kde jsme se nechaly zatlačit a dovolily soupeřkám jednoduché koše.