Žáci po víkendu opět 1:1

Na domácí palubovce padla dvě velmi vysoká skóre

BA Sparta : Sokol Písek    74:100 (19:29, 29:63, 57:78)

Po útočné stránce jsme si vedli docela dobře. Dokonce jsme ve třetí čtvrtině stáhli náskok soupeře z 30 bodů na 15 a měli jsme menší naději na to, že bychom mohli hrát ke konci vyrovnaný zápas. Nicméně nestačila naše obrana. Soupeř hrál velmi rychle dopředu a téměř veškeré body dal z rychlého protiútoku, který jsme nedokázali včas zastavit. Alespoň víme, na čem dále pracovat. Nemůžeme vyhrávat pokud dovolíme soupeři dát 100 bodů. Nejsme NBA.

BA Sparta : BK Lions J. Hradec    86:66 (19:12, 46:29, 63:48)

Po všech stránkách to byl velmi vypjatý zápas. Hráli jsme ve velmi úzké rotaci sedmi lidí. Všichni z nich si sáhli na úplné dno sil a úplné maximum svého basketbalového umu. Rozhodnuto bylo až během posledních 4 minut zápasu, do kterých jsme vtupovali se skórem 73:64. Rozhodla právě 4. a 3. minuta poslední čtvrtiny, během kterých jsme nepustili soupeře k míči a díky tomu jsme zahráli úsek těchto dvou minut 7:0, to rozhodlo zápas.