U15 stříbrní na TUBANAKU

Žáci U15 se v rámci své příravy na žákovskou ligu zúčastnili v termínu od 30. srpna do 1. září turnaje TUBANAK v Kyjově.

Sokol Vyšehrad vs BA Sparta    10:108

Přípravný turnaj v Kyjově jsme zahájili jednoznačným zápasem proti Vyšehradu. Všichni hráči dostali v rámci svižné rotace prostor na hřišti. Zítra ráno nás čeká Zlín.

BA Sparta vs SKB Zlín    90:25

Druhý zápas, druhé vysoké vítězství. Presinková obrana se nám vyplácí, stejně jako rychlý protiútok s minimem driblinku, který přinesl hned několik pohledných akcí. Naopak nám chybí větší přesnost zakončení z podkoše.

BA Sparta vs BK Považská Bystrica    63:42

Vyrovnaný první poločas, nejlepší hráč soupeře měl příliš mnoho prostoru a trestal nás. Ve druhém poločase jsme zvýšili nasazení jak v obraně tak v útočné přechodové fází a rázem jsme byli lepším týmem.

BA Sparta vs Jiskra Kyjov    42:48

Těžké utkání proti domácím doprovázené bouřlivou atmosférou. Pro nás to byl třetí zápas v jednom dni, síly jsme ze sebe doslova ždímali. Chtěli jsme a snažili se, ale bohužel jsme udělali více chyb než soupeř.

BA Sparta vs BCM Olomouc    74:27

Náš nejlepší zápas na turnaji. Až na pár výjimek jsme plnili stanovenou taktiku a díky tomu jsme byli po většinu času úspěšní.

S bilancí 4 vítězství a 1 porážky jsme se celkově umistili na druhém místě v turnaji a vezeme si domů stříbrné medaile. Do All-star pětky turnaje byl z našeho družstva vybrán Daniel Střílka.