U15 si připsali dvě těsné porážky

První venkovní výjezd absolvovali o uplynulém víkendu 27. - 28. září žáci U15 v rámci základní skupiny žákovské ligy.

BK Lions J. Hradec vs BA Sparta    78:77

Hořká porážka v koncovce, dvakrát jsem ztratili vedení o 9 bodů, nedokázali jsme zastavit ústředního hráče soupeře, který nám nastřílel 37 bodů. V klíčových momentech jsme neudrželi koncentraci na taktiku a dělali chyby, ze kterých nás soupeř trestal. Oproti minulému zápasu bylo vidět zlepšení na obraném doskoku, ale je potřeba jej udržet po celé utkání.

Sokol Sršni Písek vs BA Sparta    94:83

Písek v čele s Pepou Svobodou byl bez debat favoritem. Ale zápas rozhodl náš výkon v první čtvrtině, 9:33 z našeho pohledu. Zbytek utkání skóre 74:61 pro nás...nad tím bychom se měli zamyslet! Oceňuji náš výkon v druhém poločase.