Shrnutí víkendových zápasů

Vylepšení herních dovedností

V sobotu jsme odehráli první povánoční zápasy a bylo znát, že jsou kluci úplně bez energie. Neběhali jsme, trápili jsme se v útoku i v obraně a lehce jsme se probrali těsně před koncem.

Ve druhém sobotním zápase už kluci nastoupili s větším odhodláním a i přesto, že jsme vedli, nedokázalai jsme vedení udržet. Bohužel jsme dělali školácké chyby, ze kterých docházelo k trestnému střílení a špatné rozehře. 

V nedělním prvním zápase jsme začali konečně hrát tak, jak je u nás zvykem. Viděli jsme se, nahrávali jsme si, obrana fungovala a přecchody na polovinu soupeře byly rychlé a plynulé a tak jsme si nakonec došli pro vítězství.

Druhý nedělní zápas byl velmi rychlý, překvapili mě někteří kluci, kteří se dlouho v posledních zápasech hledali a jsem ráda, že koše začali střílet jiní, než jen kapitán. Bohužel jsme ale neslavili ani tentokrát, ale oproti prvnímu společnému duelu je to posun k lepšímu.


Celkově chci kluky za víkend pochválit. Je vidět velký posun, ovšem, máme před sebou stále hodně práce. Některým se víkend povedl víc, některým méně a někomu vůbec. Ale nadšení do práce nás neopouští a makáme dál!