PP U11G 8.12.

Hodnocení

BA Sparta - HB Basket 21:70

( 9:18, 4:21, 4:13, 4:18)

9 Diabelková, 5 Krupičková, 2 Bílková Sára, Hargašová, Krenciv, Lomičková


BA Sparta- BC Wizards  39:45

(3:12, 10:11, 14:12, 12:10)

10 Bílková Sára, 6 Diabelková, 6 Lomičková, 

4 Krenciv,  2 Kadečková, Nigrini, Hargašová, Pataridisová, Bezpalcová, Krupičková. 1 Bílková Stella

Rozjížděly jsme se jako parní lokomotiva, pomalu, ztěžka a opatrně. První zápas jsme se rozkoukávaly. HB jsme nechávaly velký prostor, samy jsme se bály jít do koše. Ve druhém se náš stroj konečně začínal rozjíždět. Bohužel jsme se dostaly do toho správného tempa až ve druhé čtvrtině. Manko z první čtvrtiny jsme nedokázaly dohnat a naše zaváhání nás stálo vítězství.

Tak jak jsme odehrály poslední tři čtvrtiny druhého zápasu. Koncentrovaně, s nasazením, s chutí bojovat, tak by měly vypadat všechny naše zápasy.

Bylo to pěkné utkání okořeněné  košem  z velké vzdálenosti Elišky v poslední vteřině. 

Za druhý zápas si určitě všechny zaslouží velkou pochvalu. Nejvíc košů dala Sára, Zuzanka, Eliška.  Anička, Sofie, Majda, ubránily klíčové hráčky soupeře. Stella a Maruška měly výborné přihrávky. Bojovností se přidaly Adélka, Nicola H., Bára, Estherka, Kája, Nicole Č.. Kristýnka se na hřiště nedostala, prostor dostala v první zapase. Pochvalu zaslouží za fandění a za velkou podporu z lavičky.  Zlepšuje se a její chvíle v tak vypjatých zápasech teprve přijdou.

Všem děkuji, byl to poslední turnaj v tomto roce.

Věřím, že v tom příštím Wizards porazíme.  100% účast na pondělním tréninku ukázala, že jdeme tím správným směrem.  To mě těší  nejvíce.

Děkuji také rodičům za podporu a spolupráci, která je prvotřídní.

MK