Minižáci U12 v Praze stále neporažení!

Mladší minižáci si připsali ve finálové skupině Pražského přeboru další 4 vítězství a navýšili tak svůj náskok v bitvě o Mistra Prahy.

BA Sparta vs PORG Basket    74:25
Sokol Pražský vs BA Sparta    57:66
BA Sparta vs USK Praha    70:48
BŠ Praha vs BA Sparta    46:87

Máme za sebou další náročný víkend v F1. Utkání s Porgem probíhalo podle očekávaní. Druhé sobotní utkání se Sokolem Pražským bylo ozdobené bouřlivou atmosférou, ve které nás Sokolíci pěkně potrápili a v poločase vedli o 2 body. Ve druhém poločase jsme ale utkání kolektivní hrou otočili a připsali si cenné vítězství.

V neděli jsme v nafukovačce hostili USK a BŠ. Zápas s USK se tradičně hrál ve velké kvalitě, v půlce třetí čtvrtiny za našeho vedení o 17 bodů se už zdálo, že je rozhodnutu, ale USK se nevzdalo a my svůj náskok promarnili na pouhých 8 bodů. Na straně USK bohužel do poslední čtvrtiny nenastoupil jeden z klíčových hráčů a tak bylo rozhodnuto. Druhé nedělní utkání s BŠ jsme rozhodně nechtěli podcenit (BŠ v ten den porazili o 20 bodů USK). Od začátku utkání jsme byli lepším týmem na obou polovinách a utkání jsme rozhodli již v prvním poločase, který jsme vyhráli 51:21.

Děkuji hráčům za dobré týmové výkony a rodičům za tradiční podporu!