Kluci U10 v KP U11 s BŠ

V KP U11 se nám odvety s Tygry nepovedly

BŠ Praha - BA Sparta Praha 59:35 (19:9, 17:10, 8:2, 18:14) a 41:30 (6:12, 4:6, 18:4, 13:8)

K zápasům jsme nastoupili v 11 hráčích a oba zápasy jsme odehráli podle pravidel mini na dvě pětky. Pro naše kluky to tak byla velká zkouška kondice, se kterou se ale popasovali obdivuhodně. V prvním zápase nám soupeř bodově utekl, na vinně byly především naše zahozené šance z podkoše a zbytečný ostych ze soupeře. Ve druhém zápase jsme bojovali a předváděli pohledný výkon. V poločase jsme drželi vedení, v druhé půli zápasu nám ale došli síly a soupeř skóre otočil. Celkově jsme proti staršímu supeři podali sympatický výkon, za který se rozhodně nemusíme stydět. Do přístích zápasů zapracujeme na uvolnění hráče při vyhazování.