Kadetky vyloupily Hradec

Naše Kadetky vyjely o víkendu k venkovním utkáním Extraligy U17 do Trutnova a Hradce Králové.

BK Loko Trutnov - BA Sparta    58:55

Do utkání jsme vstoupili lépe než soupeř. Vedení se překlopilo na stranu domácích až těsně před poločasem. V druhé půli soupeř nasadil zónovou obranu a my jsme bohužel zpomalili naší hru a přizpůsobili se. Mohou nás jen mrzet neproměně volné střely z podkoše a chyby na obraném doskoku, které nám v závěru chyběly k vítězství...

Sokol Hradec Králové - BA Sparta    47:55

Tři čtvrtiny jsme se s Hradcem přetahovali, přičemž většinu času byly Lvice v mírném vedení. Brzdily nás individuální chyby stejně jako včera v Trutnově. Poslední čtvrtina však patřila jednoznačně nám, když jsme ji začali vysokým nasazením v obraně a sérií 11:0 jsme získali vedení na svou stranu. V nastolené hře jsme pak pokračovali až do konce utkání a zaslouženě zvítězili.

Velký dík holkám, za bojovnost a vydání se ze všech sil, které dnes předvedly v poslední čtvrtině!