Kadetky vítězná dvojička

O víkendu 16.-17. prosince 2017 byly na programu Extraligy U17 Kadetek zápasy dvojiček.

BA Sparta - BK Strakonice    101:58

Domácí zápas jsme rozhodli v první čtvrtině, kterou jsme agresivní obranou a rychlým protiútokem vyhráli 35:10. Zápas jsme odehráli v plné rotaci, všech 12 nominovaných zasáhlo do hry a podílelo se bodově na výsledku.

BK Strakonice - BA Sparta    57:79

Oproti domácímu zápasu na nás soupeř vyrukoval se zónovou obranou, do které jsme se do 3. čtvrtiny trápili. Malá sebedůvěra ve vlastní schopnosti a strach útočit z dobrých pozic napomáhal domácím s námi držet krok. V druhé polovině 3. čtvrtiny jsme konečně odložil přílišný respekt a po dobrém pohybu míče jsme trefili několik důležitých střel. V poslední čtvrtině jsme soupeře již do ničeho nepustili a rychlými protiútoky stanovili konečný výsledek.