Držíme medailové pozice

Naše minižákovská družstva v lednu odehrála další turnaje Pražského přeboru. Hned několik našich družstev hájí v průběžném pořadí svých soutěží medailové příčky.

Minižáci U13 - Finálová skupina PP (průběžné 3. místo)
Bilance 8:5 - Starší minižáci nebojují jen se soupeři na hřišti ale také s velkým počtem zranění, které je po celou sezónu provází. Na lednovém turnaji na Folimance dokázali kluci vybojovat důležité vítězství nad domácím USK, čímž dali jasně najevo, že si medaili letos nechtějí nechat utéct. (tabulka)

Minižákyně U13 - Pražský přebor (průběžné 5. místo)
Bilance 2:12 - Na úkor nepříznivé zápasové bilance starší minižákyně stále bojují. To potvrdily i na lednovém turnaji, kdy prohrály pouze o 3 body s BŠ Praha a vyrovnané utkání sehrály i s USK. (tabulka)

Minižáci U12 - Finálová skupina PP (průběžné 2. místo)
Bilance 14:3 - Mladší minižáci potvrzují svou kvalitu i ve finálové skupině PP, kde zatím nestačili pouze na jediného soupeře, loňského vice mistra ČR USK. (tabulka)

Minižákyně U12 - Pražský přebor (průběžné 1. místo)
Bilance 10:2 - Jediným naším minižákovským družstvem, které hájí průběžné první místo v PP jsou mladší minižákyně. Na lednovém turnaji naše holky nezaváhaly proti slabším soupeřkám a dále tak hájí čelo tabulky. (tabulka)

Minižáci U11 - Pražský přebor (průběžné 2. místo)
Bilance 14:2 - U nejmladších minižáků je to i po lednovém turnaji stejná písnička. Jediným přemožitelem našeho družstva zůstává neporažené družstvo USK a naši kluci tak dále hájí průběžnou stříbrnou příčku v soutěži. (tabulka)

Minižákyně U11 - Pražský přebor (průběžné 6. místo)
Bilance 2:10 - Komentář trenérky: V PP U11 se nám moc nedaří. O to větší radost máme, když se vyhrát podaří. Řádně si to oslavíme a z proher se poučíme. Protože už dávno víme, že musíme trénovat, trénovat a trénovat, výhry se pak dostaví a my se budem radovat.. :-) (tabulka)

Po únorové pauze turnajů PP z důvodu jarních prázdnin se další turnaje rozběhnou v březnu, konkrétně družstva U11 a U13 o víkendu 2. - 3. března a družstva U12 o týden později 9. - 10. března. Všem našim minižákovským družstvům držíme tradičně palce do dalších zápasů a hráčům a hráčkám přejeme, aby měli radost ze hry a uvidíme kolik medailí nám nakonec v Praze cinkne :-)