Dobrý víkend pro starší žáky

O víkendu 23. a 24. listopadu přivítali starší žáci na domácí palubovce v rámci žákovské ligy U15 favorizovaný Písek a Jindřichův Hradec, se kterým na konci září venku prohráli ve vyrovnané bitvě o pouhý jeden bod.

BA Sparta vs Sršni Písek    59:78

Od první minuty se hrálo ve velkém tempu a nasazení. Využili jsme bouřlivého domácího prostředí a ve 12. minutě jsme vedli nad favoritem 23:19. Pak bohužel přišel úsek 0:9 pro soupeře a od té chvíle jsme přes veškerou snahu tahali za kratší provaz.

BA Sparta vs Lions J. Hradec    94:71

Velké vítězství celého týmu. Prvních 5 minut bylo špatných, jestli jsme byli nervózní a tím pádem nekoncentrovaní, každopádně jsme nedodržovali taktiku a nebyli důrazní, soupeř se tak vyhoupl do vedení 13:4. Od 6. minuty ale přišel obrat, zastavili jsme ústředního hráče soupeře a v útoku se začali prosazovat. Do poločasu bylo utkání vyrovnané. Do druhého poločasu jsme vstupovali s mírným vedením, které jsme si drželi a od poloviny třetí čtvrtiny jsme si postupně vybudovali rozhodující náskok. Klíčem k úspěchu byl jednoznačně výkon v obraně, kde jsme plnili taktické pokyny a doplnili je bojovností. Na druhé straně jsme předvedli velmi dobrý výkon na útočném doskoku, kde jsme soupeře jasně přehráli a zasadili rozhodují koše. Velké poděkovaní patří rodičům a divákům za krásnou podporu po obě víkendová utkání, hnalo nás to dopředu!

DZ