ALL-STAR GAME

19.6. pořádáme rozlučkovou akci

Všechny hráče U14 (a mladších kategorií, kteří se zapojili do zápasů) a jejich rodinné příslušníky, zveme na rozloučení se sezónou 2021/2022. Akce se bude konat 19.6. na hale Kuncova 15:00-17:30. V rámci akce se bude konat exhibiční utkání našich chlapců proti rodičům a příbuzným. Mezi každou čtvrtinou proběhne jedna ze soutěží: 3 point contest, Slam dunk contest a Skills contest, při kterých se bude soutěžit o trofeje. Po zápase bude předání individuálních ocenění za celou sezónu.

Prosím, aby si všichni přinesli sportovní obuv a oblečení, aby se mohli zapojit do zápasu. Chlapci budou ve světlé barvě, rodiče ve tmavé. Zároveň je pro všechny příjemnou poviností, aby se všichni přišli pochlubyt nečím sladkých, nebo slaným vlastní výroby k zakousnutí, abychom měli na ten sport dost energie :).


Nominace na soutěže:

Slam dunk contest - Procházka, Nejezchleba, Dostál, Pučelík, Klimeš, Makovec, Gomboš

Pravidla: každý má 1 minutu na provedení úspešného smeče, který se bude bodován porotou. Soutěž bude na 2 kola. Záklaní kolo a finále. Do finále postupují 2 hráči s nejlepším skóre.

3 point contest - Cejp, Doležal, Dostál, Fryc, Procházka, Svoboda

Pravidla: bude se střílet z 5 pozic, na každé budou 3 pokusy. Za každou úspěšnou střebu je bod. Soutěž bude na 2 kola, základní kolo a finále. Do finále postupují 2 hráči s nejlepším skóre. Každé kolo bude trvat 1 minutu.

Skills contest - Cejp, Doležal, Fryc, Chobot, Shweiky, Svoboda, Štrupl, Vaneček, Špirek, Gomboš

Pravidla: každý projde předem stanovenou dovednostní dráhou. Bude mu měřen čas. Dva nejrychlejší se utkají ve finále.