2. místo na 100důlky Cupu

Minižáci U13 se v rámci přípravy na sezónu zúčastnili domácího turnaje s názvem 100důlky Cup 2017.

Ve třech dnech se naši nejstarší minižáci utkali se čtyřmi silnými družstvy z celé republiky. V pátek v předehrávce turnaje kluci nejprve porazili ve sparťanském derby naše nejstarší minižákyně.

V sobotu ráno jsme si pak zopakovali loňské finále Festivalu U12, kdy kluci bohužel Opavě porážku z Ostravy neoplatili, nicméně po velmi vyrovnaném a krásném boji podlehli v prodloužení.

Druhé sobotní klání s loňským vícemistrem republiky Basket Litomyšl kluci začali skvěle, ve druhé čtvrtině se ale Litomyšl zvedla, utkání se vyrovnalo a došlo opět na prodloužení, ve kterém jsme však již soupeři nedali šanci.

I nedělní utkání proti Ústí, čtvrtému týmu na loňském NF U12 v Plzni, bylo opět vyrovnané, tedy alespoň do poločasu, poté jsme měli drobný výpadek, kterého hosté využili a dokázali si výsledek do konce utkání pohlídat.

Pátek 15. 9. 2017

BA Sparta dívky – BA Sparta kluci    29 : 56 (3 : 23, 8 : 32, 17 : 42)

Sobota 16. 9. 2017

BA Sparta kluci – BK Opava    42 : 49 pp (15 : 12, 19 : 17, 31 : 30, 38 : 38)

BA Sparta kluci – ADFORS Basket Litomyšl    62 : 47 pp (18 : 5, 20 : 22, 38 : 34, 47 : 47)